Askorbinian sodu a możliwe następstwa

Witam! Mam pewien dylemat... Lekarze medycyny naturalnej zalecają przyjmowanie dość dużych dawek askorbinianu sodu jako sposób na chelatacje metali cięzkich oraz pomoc przy wyjściu z wielu chorób... Pojawiają się również osoby, które same zaświadczają, że askorbinian sodu pomógł im wyleczyć nawet raka... Są różne opinie na temat kwasu askorinowego i askorbinianu sodu przyjmowanych w dużych dawkach... Po przeczytaniu róznych opinii na ten temat sama nie wiem co mam o tym myśleć... Czy askorbinian sodu to składnik, który naprawdę tak warto przyjmować? Na razie nie cierpię na żadną poważną chorobę ale zastanawiam się czy nie zacząć przyjmować askorbinianu sodu profilaktycznie. Czy to faktycznie taki cudowny środek, który pomaga na tak wiele dolegliwości? Czy może to nieprawda? Ale jeśli nieprawda to skąd tyle opinii na ten temat? Bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii. Pozdrawiam.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

W jakim celu chce to Pani brać? Jest Pani chora czy profilaktycznie? Ogólnie zarówno niedobór jak i NADMIAR witamin może być SZKODLIWY. Radzę uważać z takimi cudami, a już na pewno raka się tym nie wyleczy... Jest lato i mnóstwo naturalnej witaminy C w owocach, jest ona o wiele lepiej przyswajalna przez organizm niż jakieś tabletki i całkowicie bezpieczna.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty