Przyjmowanie hormonów od 15. lat

przestałam miesiączkować 15 lat temu i od tamtej pory jestem na hormonach w pierwszym okresie gastromicron i primolut potem lekarz po trzech latach przepisał mi plastry system conti po 5 latach kazał mi stosować połówke tego plastra i tak stosuje do dnia dzisiejszego.Pytałam lekarza czy to nie jest za długo nalepiania tych hormonów odpowiedział ze jak sie dobrze czuje to mogę tak brać do końca moich dni.Robię mamografię cytologię chcę wiedziec czy ja nadal mogę brać hormony

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować wg zaleceń lekarza, tak jak mówi jeśli nie ma objawów nieporządanych można je nadal brać. Proszę nadal wykonywać regularnie mammografie i cytologie