Stosowanie plastrów system Conti i stan po amputacji szyjki macicy

mam 46 lat od 1.5 roku biorę plastry segui system lekarz powiedział mi że moje jajniki są w 90 procentach wygasłe mój okres jest zatem wymuszony sztucznie pięć lat temu miałam amputowaną szyjkę macicy. moje pytanie brzmi czy nadal jestem płodna czy też już nie .moj lekarz powiedział że zajście w ciążę jest mało prawdopodobne jak 1 na 1000 ostatnio zalecil mi plastry system conti bo zatrzymywał mi się okres w macicy bo miałam amputację szyjki. podobno po tych plastrach mam nie krwawić

Aleksander Ropielewski

W pełni nie można wykluczyc szansy na zapłodnienie jednak jest ona minimalna.