Przyjmowanie leków Escilatopram Actavis i Trittico oraz odżywek dla sportowców

witam. biore escitalopram actavis juz po 1kapsulce dziennie do tego przed snem trittico. cwicze na silowni. biore odzywki typu kreatyna,bialko. chcialem sie zapytac czy to ze soba idzie w parze? czuje bardzo mocny efekt pobudzenia. nie wiem czy to sie ze soba nie laczy i dlatego taki mocny efekt powstaje? prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można zweryfikować ewentualnie zmodyfikować powyższe leczenie.