Przyjmowanie leków hormonalnych na wypadające włosy i pominięcie jednej tabletki

witam serdecznie,mam 56lat,biore hormohy,la famme,biore cztery tygodnie. w piatym tygodniu zapomnialam wziasc jedna dabletke.czy mam wziasc dwie?wtpadaja mi wlosy ,dlatego ginekolog mi przepisal hormony.Z powazaniem Helena

Witam! Jeśli preparat nie ma na celu zapewnienia antykoncepcyjnej, a jedynie substytucję hormonów nie ma potrzeby przyjmowania dodatkowej dawki w następnym dniu.