Pominięcie jednej tabletki antykoncepcyjnej po miesiącu stosowania

WITAM SERDECZNIE ,MAM PROBLEM PO MIESIACU BRANIA TABLETEK,HORMONALNYCH ,ZAPOMNIALAM WZIASC JEDNA CO MAM ZROBIC? CZY MAM WZIASC TERAS DWIE?Z PODZIEKOWANIEM

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisała Pani którym tygodniu stosowania tabletek doszło do pominięcia. Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w ulotce. Należy także liczyć się z osłabieniem ochrony przed ciążą. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.