Przyjmowanie leków przeciwbólowych na złe samopoczucie po przyjęciu narkotyków

kilka godzin temu miałem 109 udeżeń serca na minute, cisnienie chyba w normie, boli mnie brzuch od rana, i zjadłem jakis suplemęt diety od brzucha, czy to nie jest nic groźnego, dzis o 13 zjadłem jedną tabletke Doreta i około godziny 18:20 drugą przed wzięciem 2 wypiłem kawe, nacpałem sie wczoraj amfetaminy i zajarałem trawki i troszke i odrazu zaczeło dziac sie zemną żle w ten dzien nie jadłem tych leków ale wczesniej w rużnmych dawakach, niechcem juz tych leków, czy mam isc spokojnie spac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim sugeruję skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze pełny wywiad, zbada Pana oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz wdrożenie właściwego postępowania.