Złe samopoczucie wieczorami

witam mam pewien problem dokładnie 26 grudnia bylismy na urodzinach u zanjomych wypiłam 3 drinki z regóły nic mi po takiej dawce nie było wieczorem kladac sie do spac bardzo zle sie poczułam sadziłam ze to przez alkohol ale kolejne dni to znaczy wieczory kiedy miałm juz isc spac nagle robiło mi sie nie dobrze i tak mi juz zostało to dnia dzisiejszego. nie pije alkoholu od tamtego dnia niewiem co jest grane męcze sie bradzo z tym prosze o jakąs pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie, wywiad oraz dodatkowe badania w tym laboratoryjne aby ustalić przyczynę. Sugeruję kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam