Przyjmowanie leku Clostibegit w celu wystąpienia owulacji

Czy prawidłowe jest przyjmowanie leku clostibegit od 5go do 10go dc w celu wystąpieniu owulacji?, Bardzo proszę o wytłumaczenie.i Dlaczego niektóre kobiety stosują inaczej np. od 3dc lub od 15 dc. O co chodzi?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Lek należy zawsze stosować wg zaleceń lekarza, lub jeśli nie dał on specjalnych wytycznych (uzależnionych choćby od profilu hormonalnego) wg zaleceń zamieszczonych w ulotce dołączonej do leku. Znajdzie też w niej Pani informację w jakim sposób on działa.