Przyjmowanie leku Penester a wskazania do stosowania leku z grupy inhibitorów pompy protonowej IPP

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie przyjmowania leku o nazwie Penester 5 mg. Biorę ten lek ze względu na problemy z wypadającymi włosami w dawce podzielonej czyli pół tabletki dziennie. Moje pytanie jest takie czy dzieląc tabletkę Penester konieczne jest ciągłe stosowanie leku z grupy inhibitorów pompy protonowej IPP? w celu lepszego działania finasterydu Odpowiedz proszę przesłać na adres mailowy

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej konieczności ze względu na stosowanie leku Penester. Niestety nie mam adresu mailowego do Pana.