Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyjmowanie leku Venlectine a depresja

przez ok.rok przyjmowałam lek venlectine.Obecnie się nie leczę, samopoczucie mam dobre, ale czuję jakby mi czegoś brakowało, że brakuje mi w organiźmie jakiejś substancji. W trakcie zażywania leku czułam się bardzo dobrze.Teraz nie mam powodów do smutku a czuję, że to nie jest to jak się po czułam po leku.Czy możliwe jest,że w organiźmie brakuje jakiejś substancji i jest to czysto filzjologiczna przyczyna? niekoniecznie depresja?Jestem szczęśliwa a jednak nie do końca
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Pani stan może być jak najbardziej związany z efektem odstawienia leku, jednakże dobrze byłoby skonsultować swoje obecne samopoczucie z lekarzem, który zlecił przyjmowanie leku.

Życzę wszystkiego dobrego!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy