Przyjmowanie Lorafenu w wieku 66 lat

czy lorafen 2 x 1mg w moim wieku[ 66 ]lat jest niebezpieczny?przyjmuję ten lek już ok 20 lat,na dopadające mnie,nieuzasadnione lęki?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po tak długotrwałym stosowaniu leku Lorafen jest Pani na pewno od niego uzależniona i odstawienie leku z dnia na dzień mogłoby skutkować wystąpieniem objawów odstawienia.
Dlatego też rezygnacja ze stosowania leku i jego odstawienie powinny odbywać się pod kontrolą specjalisty (psychiatry).