Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Artilla a możliwość ciąży

Witam. zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Artilla. Opakowanie rozpoczęłam pierwszego dnia okresu (18.08) i brałam codziennie. 24.08 uprawiałam seks bez dodatkowej antykoncepcji, ale partner nie doszedł we mnie. Boję się że to trochę za wcześnie... ciąża jest w tym przypadku możliwa?

Witam. W tej sytuacji nie ma obawy o ciążę. Tabletki działają już od pierwszych dni ich stosowania. Nie ma również konieczności dodatkowego zabezpieczania się stosunkiem przerywanym.