Przyjmowanie testosteronu i leków SSRI

Od dłuższego czasu lecze się z powodu guza przysadki,przez wiele lat przyjmowalem leki przeciwdepresyjne ale wiecej robily one szkód niż pożytku. Od ponad roku przyjmuje testosteron. Zauważyłem że ssri działają inaczej jak go dostaje(gorzej) czy moje wrażenia jest racjonalnie z medycznego punktu widzenia?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza endokrynologa celem weryfikacji leczenia. Pozdrawiam