Przyjmowanie testosteronu przez kobietę transseksualistę

Witam,jestem transseksualistą typu k/m,i biorę testosteron prolongatum raz na 10 dni.Mam wątpliwości czy to nie jest za rzadko,czy nie powinno być raz na 7 dni zastrzyk.Wazę 54 kilo.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę przyjmować terapię hormonalną według schematu ustalonego wraz z lekarzem prowadzącym i nie zwiększać dawek na własną rękę. Pozdrawiam.