Przykurcze mięśni i senność

Witam uprawiam codziennie jazde konna duzo czasu spedzam na spacerach z psami ostatnio czuje sie strasznie senna mam skurcze lydek i bol mięsni czy moge miec anamie juz kiedys miałam bardzo silna czy to jakas inna powazna dolegliwosc jak leczyc Staram sie jesc sałatki ryby przyjmuje witaminy ale ciągle chce mi sie spac i jestem zmeczona nawet wejsviem po schodach Agnieszka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim należy wykonać podstawowe badania krwi. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.