Przyspieszone bicie serca a palenie papierosów

Mam problem taki ,mam szybkie bicie serca przez to nie mogę spać ,lub gdy zapalę papierosa to sie dusze ...Chciałbym sie udać z tym na badania lecz nie wiem do jakiego lekarza: (

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W pierwszej kolejności należy udać się do swojego lekarza rodzinnego. Po badaniu klinicznym i ewentualnym wykonaniu podstawowych badań dodatkowych (morfologia krwi, RTG klatki piersiowej) lekarz ten skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty - kardiologa i/lub pulmonologa.