Przytycie na brzuchu u młodej kobiety

Pytanie do dietetyka: czy u mlodej dziewczyny wiek okolo 20-25 lat jest jakaś możliwość aby przytyć jedynie na brzuchu?

Witam, nie ma możliwości dostosowania diety do redukcji lub zwiększenia masy wybranej części ciała. Zbilansowana dieta oraz ćwiczenia na zwiększenie tkanki mięśniowej w okolicach brzucha, przyczynią się do zwiększenia obwodu talii.

Pozdrawiam.