Przywnękowo cienie obrączkowate, zmiany zapalne okołooskrzelowe, nadmierne upowietrznione
Witam,poproszę o interpretację wyników ze zdjęcia RTG klatki piersiowej: Przywnękowo cienie obraczkowate-zmiany zapalne okolooskrzelowe,nadmiernie upowietrznione obwodowe partie płuc.Przepona i kąty wolne.Serce niepowiększone. Oraz wynik z morfologii krwi za kazdym razem Lym%mam podwyzszone teraz mam 51,1 i GRA obniżone teraz 40,1 .

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis RTG świadczy o zapaleniu oskrzeli. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.