Jak interpretować wynik RTG klatki piersiowej u 21-latki?
Przywnękowo wzmożenie zrębu okołooskrzelowego z nadmiernie upowietrznionymi obwodowymi partiami płuc - przepona i kąty wolne. Proszę o interpretację wyniku rtg klatki piersiowej

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Wynik należy odnieść do objawów klinicznych, chorób współistniejących, wieku, płci, czynników ryzyka oraz ewentualnego palenia papierosów. Powinna się pani w takim przypadku skonsultować z lekarzem, w celu określenia czy jest się czym martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.