Jak interpretować wynik RTG klatki piersiowej u 21-latki?

Przywnękowo wzmożenie zrębu okołooskrzelowego z nadmiernie upowietrznionymi obwodowymi partiami płuc - przepona i kąty wolne. Proszę o interpretację wyniku rtg klatki piersiowej

Lek. Wojciech Zygmunt

Wynik należy odnieść do objawów klinicznych, chorób współistniejących, wieku, płci, czynników ryzyka oraz ewentualnego palenia papierosów. Powinna się pani w takim przypadku skonsultować z lekarzem, w celu określenia czy jest się czym martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.