Przywrócenie miesiączki bez konsultacji z lekarzem

pragnę przywrócić sobie miesiąckę bez konsultacji z lekarzem boje sie reakcji rodziny test strumieniowy wykazał że najprawdopodobniej jestem w ciązy a w sytuacji jaką terasz mam można by powiedzieć że ciąza jest nie wsakazana a nawet rzec ze zakazana .Bardzo prosze nie obchodzic sie z tym pytaniem lekcjoważąco kierując mnie do lekarzy i prawiąc mi morały tylko podać sposoby jej przywrócenia

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest Pani w ciąży i chce przywrócic cykl miesiączkowy to jedynym wyjściem jest doknanie aborcji. Jest to procedura, której nie da się przeprowadzić bez konsultacji z lekarzem (pomijając aspekty prawne i moralne). Jeżeli natomiast brak okresu wynika z innych przyczyn tym bardziej konieczna jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny.