Puchnięcie i bolesność kolana po skręceniu

Witam, od roku nie mogę chodzić z powodu bólu kolana po skręceniu i dwukrotnej artroskopii. Kontrolny MR wykazał: włókniste zmiany bliznowate łączące się z wewn. powierzchnią więzadła rzepki, widoczny płyn w przednim przedziale stawy kolanowego, w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej widoczna drobna struktura hiperintensyw, która odpowiada uszkodzeniu łąkotki., w kłykciu przyśrodkowym kości piszczelowej wysepka kostna o śr, 0,4cm. Co to oznacza i dlaczego w dalszym ciągu kolano puchhnie i boli?

Oznacza to w skrócie że staw kolanowy nie ma prawidłowej budowy. "Korzysta" Pani ze stawu w sposób normalny, więc będzie boleć bo jest w środku patologia. Proszę się udać do ortopedy. Być może można to doprowadzić do stanu względnej fizjologii, wtedy dolegliwości się zmniejszą.