Puchnięcie łydki , kostki i stopy

Witam.od ok.1 miesiąca stale puchnie mi lewa łydka,kostka,stopa.Odczuwam ściskanie,szczypanie w górnej części łydki. Na całej długości odczuwam mrowienie. Wieczorem mam trudności ze zginaniem nogi ze względu na duże spuchnięcie.Wszystko zaczęło się po locie samolotem.Mam 55 lat/kobieta/Na stałe przyjmuję Euthyrox125, CO-PRESTSRIUM5mg 5mg.Od dwóch tygodni na polecenie chirurga Vessel Due iOtrex600.Obydwa leki 2x1.Proszęo poradę jakie badania mogę zrobić aby coś ustalić.Wizyte u chirurga mam27.10

Proszę pozostać w kontakcie z lekarzem prowadzącym. Pomocne może być badanie usg Doppler, które wskaże stan naczyn krwionośnych.