Puls serca i złe samopoczucie

najwiekszy puls serca mialem 123 z zgodnym lub troche nizszym od prawidlowego cisnienia czy to ma wplyw na moje samopoczucie? kiedys obudzilem sie z strasznie szybkim i mocnym biciem serca od tamtego momentu mozna powiedzec ze nie czuje sie w '' stanie cisnienia ''

Aleksander Ropielewski

Nie rozumiem pytania. Tętno 123/min w spoczynku jest nieprawidłowe i wymaga diagnostyki i leczenia. Jeżeli były to wartości po umiarkowanym wysiłku to jest to norma, natomiast takie tętno przy intensywnym wysiłku również jest patologią i wymaga oceny kardiologa.