Pulsowania w różnych częściach ciała

Witam. Mój problem polega na dziwnym pulsowaniu w różnych częściach ciała no na nodze koło kolana, pośladki roku klatce po lewej koło serca czasami po prawej na skroni w brzuchu. Nie pokoji mnie to od czego to może być? dodam że te pulsowania w niektórych miejscach są widoczne gołym okiem tzn widać jak skóra się podnosi nie sa one bolesne ale sprawiają dziwne uczucie. Pyta ie co to może być??

Lek. Katarzyna Szymczak

Niedobór magnezu? Potasu? Wapnia? Sugeruję kontrolne badania.
Pozdrawiam