Co może znaczyć pulsowanie w różnych częściach ciała?

Witam, od jakiegoś czuję pulsowanie na ciele w różnych częściach ciała, raz na łydce, raz na barku, raz na brzuchu, czasami na plecach. Trwa to już drugi tydzień, przyjmuje magnez oraz zrobiłam sobie badanie krwi dotyczące poziomu magnezu jednak wszystko jest w normie. Dodam tylko, że ostatnio miałam trochę nerwów i stresu. Proszę o podpowiedź, gdzie się udać oraz jakie badania jeszcze mogę wykonać.

Dolegliwości nie są charakterystyczne dla danej jednostki chorobowej, nie pomogę z poziomu portalu. Jedyne co mogę zaproponować, to konsultację ze swoim lekarzem rodzinnym