Pulsowanie w głowie, które uniemożliwia sen

Witam, mam taki problem kiedy kładę się spać zaczynam mieć jakby pulsowanie w głowie i uczucie jak bym słyszała przepływającą we mnie krew, słyszę zbyt wyraźnie bicie swego serca , czuję się wtedy źle to utrudnia mi zasypianie codziennie mierzę ciśnienie zawsze 120/70, 110/70, czasem przysypiam , ale śnię ,ż np, spadam ze schodów, wtedy zrywam się, jestem tym wszystkim przemęczona, lekarze nie postawili diagnozy poza tym że to może nerwyco robić? Pozdrawiam

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń lękowych. Sugeruję konsultację z psychologiem lub psychiatrą który wdroży odpowiednią diagnostykę.