Pulsowanie żyły w ręce u 18-latka

Witam, jestem mężczyzną, który ma 18lat, 2 dni temu miałem problem z lewą ręką, prawdopodobnie żyła zaczęła mi tak pulsowac, że prawie biegalem po ścianach, miało to miejsce ok 30sek. Od tego momentu czuje, jak "igielki wbijaja mi się w ręce" oraz w pewnych częściach ręki czuje dyskomfort (przedramie), Lekarz pierwszego kontaktu nic mi nie powiedział, dostałem skierowania na morfologie i do szpitala na oddział sor. Może tak się dzieje, że siedzę w jednym miejscu (Przed komputerem) długi czas?

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.