Pulsujące bóle zębów po czyszczeniu

Miałem wczoraj robione czyszczenie zębów od 3 dni czuję pulsujący ból zebów (tyczy się to ósemek po prawej stronie , 2 dwójek i paru innych) gdy jeden przestaje boleć to zaczyna następny... Na samym początku najpierw bolały mnie wszystkie po lewej stronie następnie wszystkie po prawej (na zmianę) od paru godzin boli mnie naprzemiennie ósemka (mini dziura do wypłnienia) z dwójką (w pełni zdrową) jaka może być przyczyna takiego dziwnego i niespotykanego bólu?

Prawdopodobnie ból jest spowodowany wyrzynaniem zębów 8.Mogły tu się nałożyć 2 kwestie czyszczenie - nie wiem na czym to polegało (preparat? + skaling , piaskowanie ) i zatrzymane 8.Proszę zrobić pantomogram i wrócić do gabinetu, w którym był robiony zabieg.