Pusty pęcherzyk ciążowy

Witam serdecznie mam pytanie wczoraj byłam u ginekologa okazało się że pęcherzyk ciążowy jest pusty . Następna wizytę lekarz zaplanował za tydzień.Proszę o poradę pierwszy raz takie coś mnie spotyka.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli rozpoznanie się potwierdzi to będzie oznaczać, że rozwijaja się u Pani błony płodowe ale nie ma w nich zarodka (dzidziusia). Najpewniej czeka Panią wyłyżeczkowanie jamy macicy.
Po rekonwalescencji najprawdopodobniej będzie można starać się kolejny raz o dziecko.
W razie wątpliwości proszę porozmawiać z ginekologiem - zapewne chętnie odpowie na Pani pytania.