Pytanie dotyczące neutralizacji kwasu glikolowego

Witam, mam pytanie dotyczące neutralizacji kwasu glikolowego. Pracuję na kwasach NeoStrata, do zabiegu użyłam kwasu glikolowego 20% - 4 minuty a nastepnie 35% 3 minuty. Kwasy Neostara sa nakładane "kanapkowo i są na skórze max 10 minut. Nastepnie kwas zneutralizowałam odpowiednim preparatem. i obficie zmyłam wodą. Niestety u mojej klientki wystapiło podraznienie okolic płatków nosowych. Jak mogę teraz pomóc aby podraznienie szybko się zagoiło i nie pozostawiło sladów

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
obecnie u wspomnianej przez Panią klientki można niewiele zrobić poza stosowaniem kremów łagodzących skórę. Na przyszłość proszę pamiętać o zabezpieczeniu okolicy płatków nosowych i kącików oczu np.wazeliną, przed wykonaniem peelingu.