Pytanie dotyczące resekcji tarczycy

Dzień dobry,mam pytanie dotyczące operacji.Otóż 24.11.2015 r miałam operację całkowitej resekcji tarczycy, z przyczyn wola i guzków, niestety w his-pacie wyszło ze mam raka brodawczaka,zglosilamm sie na badania do gliwc gdzie podczas usg dowiedziałam sie ze zostawiononi czesc lewego plata , w ktorym znajduje sie ponad 3 cm guz. Pani onkolog pare razy mnie pytala czy mam usunietą całą tarczyce i stwierdziła że nadaje sie ona do ponownej operacji.czy to normalne? Na wypisie jest calkowita resekcja

Nie potrafię odpowiedzieć , gdyż informacje , które Pani podaje nie sa wystarczające do tego , abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi!!! Proszę być nadal pod opieka onkologów prowadzących!!! zż