Wykrycie podwójnej tarczycy i guzków

Dzien dobry,u mojego meza po badaniach wykryto podwojna tarczyce i guzki .Czy powinien sie poddac operacji i czy ta operacja powinna odbyc sie jak najszybciej czy mozna odczekac i jak dlugo?Dziekuje i zycze milych Swiat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Kwalifikacji do zabiegu operacyjnego Pani męża powinien dokonać specjalista endokrynolog we współpracy ze specjalistą chirurgiem. Sam wynik jest bowiem niewystarczający, by tego dokonać.

Podała Pani zbyt mało danych abym mógł się wypowiedzieć autorytatywnie , proszę udać się do specjalisty i zaufać jego propozycjom , zż