Pytanie o boreliozę

Witam serdecznie, jestem 62 letnią kobietą i od trzech miesięcy jestem leczona w kierunku osteoporozy i stawów. Wyniki w kierunku osteoporozy i prześwietlenie stawów wykazały niewielkie zmiany. Bóle pomimo leczenie nie ustąpiły, ale też nie nasiliły się. Pragnę nadmienić, że bóle są wędrujące, raz boli mnie ramię raz łokieć czasami kolana. Zaniepokojona brakiem poprawy w leczeniu zrobiłam sobie badania na boreliozę. Mój wynik IgG 16.76 IgM 9,52. Chciałam zapytać się, czy powtórzyć badania i czy moje obawy są uzasadnione, a jeżeli tak to proszę o fachową doradę? Natalinka9
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie, jestem 62 letnią kobietą i od trzech miesięcy jestem leczona w kierunku osteoporozy i stawów. Wyniki w kierunku osteoporozy i prześwietlenie stawów wykazały niewielkie zmiany. Bóle pomimo leczenie nie ustąpiły, ale też nie nasiliły się.
Pragnę nadmienić, że bóle są wędrujące, raz boli mnie ramię raz łokieć czasami kolana. Zaniepokojona brakiem poprawy w leczeniu zrobiłam sobie badania na boreliozę. Mój wynik IgG 16.76 IgM 9,52.
Chciałam zapytać się, czy powtórzyć badania i czy moje obawy są uzasadnione, a jeżeli tak to proszę o fachową doradę?
Natalinka9
Witam serdecznie.

Abym mógł prawidłowo zinterpretować podane przez Panią badania proszę podać wartości referencyjne (normy), dla laboratorium, w którym zostały wykonane.