Test na boreliozę Westernblot Anti-Borrelia IgM 9 punktów - pozytywny (dodatni). Czy mam się martwić?

Witam!

Ostatnio robiłam test na boreliozę Westernblot Anti-Borreliai otrzymałam następujące wyniki: IgM 9 punktów - pozytywny (dodatni). Czy mam się martwić?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Powinien Pan udać się z wynikiem do swojego lekarza, gdzie otrzyma Pan właściwe leczenie.

Pozdrawiam