Czy możliwe jest że mam boreliozę?

Witam.Mam 34 lata.Od dwóch lat mam wędrujące bóle stawów. Przez ostatni miesiąc bolaly mnie już chyba wszystkie.Najbardziej dokucza mi prawy nadgarstek i palce obu rąk a także stawy żuchwowo-skroniowe.Palce rąk są sztywne przez całą dobę. Ciągle jestem zmęczona. Miewam wieczorne dreszcze.Nadmienie że moja mama od 20 lat choruje na RZS.Zrobiłam badania: -morfologia pełna z rozmazem(wyniki prawidlowe) -ob (raz było 45 ponowiłam badanie i ostatnio 20) -crp 1,6 -hormony tarczycy prawidlowe -enzymy wątrobowe prawidlowe -czynnik reumatoidalny( raz 6 ,ostatnio 11,1) -borelioza igg 24,1(elisa) Czy to może być borelioza?

Z Pani wywiadem (choroba mamy) udać się do poradni reumatologicznej w celu poszerzenia diagnostyki. Co do boreliozy brakuje informacji czy było w wywiadzie ugryzienie przez kleszcza, rumień wędrujący, poziom przeciwciał IgM.