Pytanie o dawkowanie leku Mirtor na bezsenność

witam. zwracam się z pytaniem do lekarza psychiatry: czy jeśli 1 tabletka mirtoru 15mg nie zadziala nasennie mozna przyjac 2 tabletki aby zwiekszyc do 30? poniewaz leczylam sie juz mirtorem w przeszlosci lekarz pytal czy zapisac wieksza dawke, ale po wywiadzie uznał, ze wypisze 15 i w razie czego mam sie zglosic. ale teraz w ciagu tych kilku dni bardzo zalezy mi aby przesypiac noce.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postąpić zgodnie z zaleceniem lekarza i w przypadku braku skuteczności leku udać się na wizytę kontrolną.