Pytanie o tabletki odchudzające Liposuction

Witam, chciałam spytać o tabletki odchudzające LIPOSUCTION mianowicie czy nie jest to oszustwo i czy nie sa szkodliwe?

Z doświadczenia wiem, że jeśli się nie zmieni stylu życia, sposobu odżywiania to tabletki/suplementy wiele nie zdziałają. Zachęcam do "tradycyjnych" metod odchudzania. Zmiana nawyków żywieniowych zapewnia na pewno zdrowszy i przede wszystkim trwały spadek masy ciała.

Witam Panią,

Osobiście jestem za standardowym procesem odchudzania, czyli połączeniem zdrowej diety oraz aktywności fizycznej.
Podczas całego etapu redukcji wagi powinna się Pani ,,nauczyć się'' zdrowych nawyków żywieniowych.
Czasem nawet niewielkie zmiany w diecie powodują że chudniemy. Należy zmienić złe przyzwyczajenia a dieta wcale nie musi być męcząca. Dieta nie powinna kojarzyć się z głodówką i łykaniem różnego rodzaju suplementów diety a stać się zdrowym stylem życia, który zostanie do końca życia.

Suplement Liposuction ponoć działa, jednak jest to nowość na rynku i nie wiadomo jakie będą skutki jego stosowania na dłużą metę. Nie wiemy tak naprawdę jaki jest dokładny skład suplementu i jego receptura. Wszystko chronią patenty. Dany produkt wpływa na zwiększone wydzielanie hormonu noradrenaliny, który odpowiedzialny jest za chudnięcie. Poza tym w internecie jest niewiele informacji na jego temat. Negatywne skutki mogą pojawić się nawet po kilku latach. Co z tego że będzie Pani zażywać dany preparat jak nic się przez ten czas Pani nie nauczy. Suplement kiedyś się skończy a Pani nie zmieni nic w swojej diecie więc waga znów będzie rosła. Przecież nie będzie go Pani przyjmowała do końca życia. Moim zdaniem w odchudzaniu nie o to chodzi.
Jeżeli mam być szczera to nie inwestowałabym w tego typu suplementy. Zadbałabym o pełnowartościową dietę a spadki wagi które będą się pojawiać zmotywują Panią do dalszego działania.

W razie dodatkowych pytań lub chęci skorzystania ze zdrowej diety zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk