Rak brodawki Vatera G1 i wodnisty stolec

Mam raka brodawki Vatera G1,duże problemy z wypróżnianiem a jeśli już to stolec jest wodnisty-dlaczego?,mdłości,odbija mi się.Boli mnie kilka razy w ciągu dnia-środkowe nadbrzusze,prawa strona pod żebrami a od 2 dni doszedł bół po prawej stronie żeber-wysokość piersi-dlaczego? Boli mnie też środek pleców. Czekam jeszcze tydzień na badanie tomografem komputerowym-dlaczego teraz,jak znany jest wynik? Jak szybko G1 zmienia się w G2? Czy przy G1 też są przeżuty? Asia

Witam! Pani dolegliwości są wynikiem choroby podstawowej upośledzającej funkcjonowanie niemalże całego przewodu pokarmowego. Nie da się jednoznacznie powiedzieć jak szybko nastąpi progresja nowotworu, jest to bowiem sprawa dość indywidualna. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami prowadzącego onkologa.