rak gaworzenia u 9-miesięcznego dziecka

Moje 9-miesięczne dziecko nie gaworzy, lekarz zalecił aby zbadać słuch, ale nie powiedział jaką metodą. Widzę że typów bada jest kilka, który należy wybrać, aby upewnić się że ze słuchem dziecka wszystko ok?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do otolaryngologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednią metodę diagnostyczną.

Witam. Otolaryngolog określi, jakiego typu badanie słuchu należy zrobić dziecku. Jednakże oprócz badania słuchu warto byłoby się skonsultować w sprawie braku gaworzenia z logopedą specjalistą wczesnej interwencji.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

http://www.logo-ped.gda.pl/