Rak gruczołu cewkowego G2 z komponentem raka śluzowego

Dzien dobry. Panie doktorze bardzo prosze o pomoc . Moja mama zachorowala na raka gruczolu cewkowego g2 z komponentem raka sluzowego zajmujacym okolo 30% utkania guza.Nowotwor nacieka cala grubosc blony miesniowej wlasciwej jelita oraz tk tluszczowa okolojelitowa i przylegajacy fragment tk.Wproksymalnej i dystalnej lini ciecia utkania raka nie stwierdza sie.W 6 z12 znalezionych wezlow chlonnych stwierdza sie przezuty z rozleglym naciekanie tk okolowezlowych i pozawezlowymi ogniskami raka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.