Rak płaskonabłonkowy płata głosowego a odpowiednie leczenie

Witam,mój tata wiek 56 tak miał zabieg.Rozpoznanie:guz lewego płata głosowego.Wynik:w wycinkach z fałdu głosowego naciekający rak płaskonabłonkowy o średnim stopniu zaawansowania.Moje pytania:Jakie są rokowania przy tego typu rakach? Czy sa potrzebne dodatkowe badania? RTG klatki wyszło ok.Tata ma wyznaczoną konsultacje na oddziale onkologicznym,ale dopiero za kilka dni. Chciałabym wiedzieć jak mamy walczyć z tym potworem. Jak wygląda leczenie?

Mam za mało danych o zaawansowaniu choroby , stanie ogólnym pacjenta itd. , aby móc odpowiedzieć na odległość!!! Wszystko wyjaśni się po badaniu przez onkologa!!! zż