Wynik badania histopatologicznego 49-latki do oceny

Witam Chciałabym się spytać co oznaczają wyniki mojej 49-letniej mamy , wiem ,że to rak ,ale chciałabym się dowiedzieć jaki on jest i jakie może być leczenie. ( Mama za dwa dni ma wizytę u onkologa,ale chciałabym się dowiedzieć czegoś wcześniej. Badanie patomorfologiczne-histopatologia Opis mikroskopowy :- Carcinoma ductale NOS type NG2.

Mogę tylko potwierdzić , że rozpoznanie - to rak przewodowy. mam za mało danych o przebiegu choroby, obecnym stanie zaawansowania klinicznego choroby i stanu ogólnego pacjentki , abym mógł powiedzieć coś konkretnego!!! Pacjentka wymaga leczenia onkologicznego! Onkolog podczas najbliższej wizyty wyjaśni istotę sprawy oraz przedstawi plan leczenia!!! zż

Bardzo mało danych zostało przez Panią przekazane i w rzeczywistości na tej podstawie mogę jedynie potwierdzić obecność nowotworu złośliwego piersi o średnim stopniu złośliwości. Lekarz badając mamę na konsultacji, mając badania obrazowe wyznaczy dalsze leczenie.