Jakie rokowania zwiastuje proces rozrostowy płata dolnego płuca lewego - rak płaskonabłonkowy?

Dzień dobry. Rozpoznanie: Proces rozrostowy płata dolnego płuca lewego ( rak płaskonabłonkowy - nr Hist Pat 60922).C34.3JGP D28.Przewlekła obturacyjna choroba płuca.Stabilna dławica pierśiowa .Stan po zawale BAREM I iPCI NAM do GPZ(30.06.2014r.).Nikotynizm w wywiadzie.jakie rokowania.

Lek. Michał Lenard

O rokowaniu powinien Pana poinformować specjalista pulmonolog, lub onkolog, który zapozna się z Pana stanem klinicznym i wynikami badań. Pozdrawiam!