Jakie jest rokowanie przy raku płuca?

Witam mój mąż ma rozpoznanie nowotworu C34,8- zmiana przekraczająca granice oskrzela i płuca...rak drobnokomórkowy płuca prawego hormonalnie czynny (T4N2M1) C34,8 -przerzuty do węzłów chłonnych -płyn w jamach opłucnowych -podejrzenie przerzutów do wątroby -zespół cushinga - cukrzyca wtórna nadciśnienie tętnicze -hipokalemia wtórna ostre zapalenie oskrzeli moim głównym pytaniem jest....jakie rokowania? długość życia ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Rokowanie jest niestety bardzo niepomyślne, ze względu na zaawansowane stadium nowotworu i przerzuty. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam.