Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Reakcja na znieczulenie przewodowe u dentysty

Witam, moje pytanie dot. reakcji na znieczulenie przewodowe u dentysty. Po podaniu znieczulenia zrobiło mi się słabo, serce waliło jak młot, przyspieszony puls, drewnienie rąk i bardzo intensywne drgawki jakby z zimna tylko bardzo intensywne. Po przeszło 30 minutach wszystko się w miarę uspokoiło ale do końca dnia byłam już osowiała. Lekarz zasugerował strach ale nie boje sie dentysty i nigdy nie korzystam ze znieczulenia, ale teraz to była resekcja korzenia wiec musiałam. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Szanowna Pani, z objawów które Pani opisuje należy wnosić iż jest Pani alergikiem i podawanie anestetyków jest niebezpieczne , może się nawet zakończyć wstrząsem uczuleniowym dlatego też radziłbym Pani udać się do alergologa i sprawdzic czy jest Pani uczulona na Novocainę i jej pochodne. To bardzo ważne, do tego czasu wstrzymać się z iniekcjami !!!!!

Doświadczony neurolog i neurochirurg.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy