Reakcja nabłonka pochwy estrogenna bardzo słaba obraz niezgodny z fazą cyklu EI

Proszę o pomoc w interpretacji badania cytologicznego. 1. Reakcja nabłonka pochwy estrogenna bardzo słaba obraz niezgodny z fazą cyklu EI, KI; 0% norma 70 %. Ginekolog spojrzał na moje badanie i powiedział że wszystko ok. Mam grupę II. Jednak mi nie dają spokoju te estrogeny. Czy to oznacza że miałam cykl bezowulacyjny? Badanie miałam robione w 13 dniu cyklu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego? A jakie leki Pani przyjmowała?