Wczesna reakcja estrogenna nabłonka pochwy

Witam, Proszę o interpretację wyniku cytologii: wg systemu Bethesda: 1. Rozmaz odpowiedni do oceny. 2. Ogólna ocena rozmazu - prawidłowy. 3. Wczesna reakcja estrogenna nabłonka pochwy-9 dzień cyklu: * flora bakteryjna typowa. * Wysięk!! leukocytarny w rozmazach. 4. Ocena onkologiczna: *prawidłowe komórki nabłonka wiel.pł. *prawidłowe komórki endocerwix. (wg Pap.gr.II) Uwagi: Wskazana dalsza kontrola cytologiczna.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik badania nie budzi niepokoju. Proszę zgłosić się z wynikiem do swojego lekarza prowadzącego.