Refluks, grypa i ból kości a przyjmowanie leków

Witam,stwierdzono u mnie reflukas od 4 dni biore leki i nic nieprzechodzi dotego mam grype jakie leki moge zażywać wziełam sobie apap bo strasznie bola mnie kosci i miesnie niemoge sie ruszac,prosze o pomoc

Witam! Refluksowe zapalenie błony śluzowej przełyku jest schorzeniem które wymaga wielotygodniowego leczenia preparatami zmniejszającymi wydzielanie żołądkowe. Bardzo dobrze zrobiła Pani przyjmując właśnie apap. Preparaty zawierające paracetamol są bowiem bezpieczne w tego rodzaju schorzeniach i nie powodują podrażnienia błony śluzowej żołądka. Proszę unikać przyjmowania aspiryny i NLPZ (ibuprom, nurofen).