Co powinna zrobić osoba z silnymi skurczami żołądka, której wycięto 2/3 żołądka?

jestem po operacji bariatrycznej. mam usunięte 2/3 żołądka. Przed operacją mogłam normalnie przyjmować leki NLPZ jak np. Diclofenac. Brałam również Aspirynę w przypadku przeziębienia. W chwili obecnej nic mogę nic przyjmować co zawiera kwas acetylosalicylowy. Próbowałam pyralginą, aspirnę, domięśniowo Olfen z powodu rwy kulszowej. Po każdym z tych leków mam silne skurcze żołądka z wymiotami. pali mnie cały przełyk. Co w takim przypadku mogę brać? Nie potrafię chodzić w chwili obecnej z powodu jak wyżej wspomniałam rwy kulszowej. W przypadku bólów głowy biorę Apap, który zawiera paracetamol i nic z żołądkiem się nie dzieje. Niestety paracetamol nie jest lekiem przeciwzapalnym

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i Ew konsultacja gastroenterologiczna . A czy przy stosowaniu nlpz były stosowane leki z grupy ipp